Електронна пропозиція необробленої деревини через сайти ProZorro

На сьогоднішній день неможливо взяти участь в аукціоні, де торгують деревиною. Ви можете зареєструватися за допомогою офіційних електронних платформ у системі Prozorro.Sales. На даний момент ця галузь бізнесу швидко розвивається, оскільки держава дуже зацікавлена ​​у продажу деревини через електронну систему аукціонів.

Основні функції інтернет-аукціонів

Ліси мають можливість продати на аукціоні свою необроблену деревину, яку вони отримають як побічний продукт відділення дерев та загальної переробки. З 2016 року можна продавати як приватне, так і державне майно за допомогою ДП «Prozorro.Продажі». Сучасна стабільна система відкриває можливості для швидкого, ефективного та повністю прозорого продажу деревини. Однією з головних особливостей пропозицій аукціонів через Інтернет є повне відкриття для громадськості, запобігання порушенням чинного законодавства, запобігання «тіньовим» схемам та неможливість фінансових шахрайств на біржі. Також майте на увазі, що будь-хто може контролювати процес торгів. Це можуть бути органи контролю, громадські організації або незалежні громадяни. У разі виявлення порушень під час аукціону кожен має можливість подати скаргу.

Як стати одержувачем сирої деревини на https://sale.uub.com.ua/?

Перше, що має зробити фізична або юридична особа, зацікавлена ​​в електронних пропозиціях, це просто зареєструватися в системі ProZorro.Sale. Спеціальна платформа в Інтернеті виступає посередником між компанією, яка легально збирає деревину, і майбутнім покупцем деревної сировини.

Таким чином, за допомогою веб-сайту Української енергетичної біржі кожен учасник аукціону, зацікавлений у сировині, має доступ до свого особистого облікового запису користувача, завдяки якому він може дізнатись про поточні партії та подати пропозиції. Основним принципом Prozorro.Sales є чесність та публічність переговорного процесу, оскільки до кінця аукціону клієнт не може взаємодіяти з автором пропозицій та переглянути надану документацію.

Що саме мені потрібно зробити для участі в аукціоні?

Будь-яка компанія або фізична особа (обов’язково громадянин України) має можливість взяти участь в Інтернет-аукціоні з продажу лісової сировини (сировини) завдяки можливостям, які надає «УЄБ». Для цього вам потрібно пройти кілька етапів:

  • Реєстрація вашого офісу на сайті
  • Вивчення представлених лотів
  • Виберіть бажану пропозицію
  • Знання правил продажу нерухомості
  • Прохання взяти участь в аукціоні за допомогою особистого кабінету на сайті
  • Пропозиції
  • Проходження кваліфікації
  • Підписати контракт на випадок перемоги

Брати участь в аукціоні з продажу деревини дуже просто за допомогою фахівців інтернет-платформи https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazha-drevesyny-na-ploshhadke-ukraynskoj-unyversalqnoj-byrzhy, завжди готових проконсультуватися зі своїми замовниками. Дізнатися більше про чесні пропозиції можна на сайтах компанії «ProZorro.Sale» на нашому каналі YouTube, де можна знайти безліч відео про онлайн-пропозиції. Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете звернутися до наших кваліфікованих менеджерів на гарячу лінію за номером (044) 337-77-65. Крім того, ми рекомендуємо підписатись на наш список розсилки та бота в Telegram, щоб завжди бути в курсі новин сайту.

Вам также может понравиться...

Популярные записи